Domů - Wellness a léčebné pobyty

Wellness a léčebné pobyty

Stálá nabídka pobytů

Akční lázeňské pobyty a služby

Naše pobyty vás nabijí energií na dlouho dopředu

Vyberte si jeden z pobytů v lázních Mšené a přijeďte si odpočinout. Vaše tělo se vám za to odvděčí načerpanou energií a vaše vnitřní pohoda bude vidět i navenek. Vyzkoušejte to na vlastní kůži a poznejte náš krásný lázeňský areál.

Všechny lázeňské pobyty a jejich programy jsou pevně stanoveny. Léčebné, wellness a relaxační procedury v programu nelze měnit. V případě zájmu o jiné složení procedur v pobytu Vám rádi připravíme individuální nabídku. V případě SESTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU / POBYTU, je toto sestavení a načasování pobytu zpoplatněno částkou 500,- Kč/osoba/pobyt.

Odpočiňte si od každodenního shonu
a užijte si svůj pobyt.