Domů - Speciální akce - Fitness trénink & Diagnostika, nyní On-line

Profi DIAGNOSTIKA pohybových omezení
nápravy, programy, koučink, trénink On-line

Bolí Vás záda? Obtíže se stále vracejí? Už to není, co dříve? ... a máte chuť to změnit?

Profesionální diagnostik pohybového aparátu a fitness instruktor František Och (jr.)
ve spolupráci s našimi fyzioterapeuty nabízí moderní:

ON-LINE FITNESS TRÉNINK @ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU 

a) NÁPRAVY pohybových omezení, odstranění bolestí a svalových napětí

Prakticky všechny bolesti a obtíže pocházejí z pohybových omezení a napětí, které během života potkají každého běžného člověka vlivem každodenních aktivit a zažitých stereotypů. Související bolesti vznikají narušením svalové rovnováhy a přetížením svalových skupin. Vše se ale dá řešit!!! Díky ODBORNÉ DIAGNOSTICE je možné konkrétně pojmenovat příčiny a zaměřit se na jejich nápravu CVIČENÍM s profesionálním vedením. Můžete tak očekávat ústup obtíží již během prvních lekcí a postupně se vrátit i k náročnějším sportovním aktivitám, nebo jiným činnostem bez zbytečných rizik zranění a opakujících se obtíží.

b) Programy pro TVAROVÁNÍ postavy, ZPEVNĚNÍ těla a NÁRŮST svalové hmoty

Dnes nemálo z nás řeší vzhled, postavu, svaly... Je to důležité nejen pro společenské vnímání, ale především pro sebedůvěru a dobrý pocit klienta. Pro tvarování a zpevnění těla, stejně jako pro zvýšení podílu svalové hmoty jsou kroky vesměs podobné. Cestou k cíli je přinutit svaly se adaptovat do stále větší FYZICKÉ KONDICE, která se následně odrazí ve vaší formě a celkové spokojenosti. S větším podílem svalů se tělo snáze tvaruje, i bez dlouhodobě neudržitelných diet. A to platí v JAKÉMKOLIV VĚKU!!! Při plnění cvičebního plánu sestaveného na základě odborné diagnostiky se budete RYCHLEJI CÍTIT LÉPE.

c) Silově - kondiční KOUČINK... specialita nejen pro sportovce

Pro náročnější klienty, kteří chtějí dosáhnout výsledků nejen v rozvoji síly, ale také kondice nabízíme komplexní způsoby cvičení, při kterých je kladen důraz současně na zlepšení silových i kondičních dispozic, při respektování všech nápravných a preventivních opatření. Tento program je vhodný nejen pro sportovce, ale pro všechny náročné klienty.

Upozornění: Objednat si můžete i služby fitness trenéra v kombinaci s lázeňským fyzioterapeutem, a to jak pro ON-LINE distanční služby, tak pro individuální cvičení přímo v lázních (pokud to umožní vládou vydaná protiepidemická opatření). Pro takovou volbu je důležité časování dostatečně dlouho předem U výraznějších zdravotních obtíží nebo pro omezení kontraindikace konzultujte možnost využití služeb Fitness trenéra a diagnostiky se svým ošetřujícím lékařem.

Ceník - zahajovací nabídka
Lekce cvičení dle individuálního plánu:                850 Kč / 60 min.
Diagnostika pohybových omezení:            1.200 Kč / 90 min.
Možnost diagnostiky (trenér + fyzioterapeut):        individuálně na dotaz
Množstevní sleva 20% již od 3 lekcí
Ceník cvičebních balíčků
Náprava pohybových omezení                          
(diagnostika, individuální plán cvičení a 2 lekce cvičení)
2.250 Kč / balíček cvičení
Profi trénink pro Rozvoj                                      
(diagnostika, individuální plán cvičení a 3 lekce cvičení)
2.750,- Kč / balíček cvičení

Rezervace a časování

Termíny cvičení, tréninků i analýz probíhají dle dohody s trenérem a podle možností lázní. Konzultujte, rezervujte a objednávejte v oddělení Časování procedur na tel.: 416 865 126,129 nebo e-mailem na lazne@msene.cz

Individuální cvičení i balíčky můžete také objednávat prostřednictvím našeho e-shopu: https://obchod.msene.cz/

Další nabídky