Domů - On-line prodej

On-line prodej

Dárkový poukaz na lázeňské služby v hodnotě 500 Kč

Při objednání poukazu prosíme, uveďte i jméno obdarovaného a požadovanou platnost poukazu. Děkujeme.
Cena: 500 Kč/ks

Objednat

Dárkový poukaz na lázeňské služby v hodnotě 1000 Kč

Při objednání poukazu prosíme, uveďte i jméno obdarovaného a požadovanou platnost poukazu. Děkujeme.
Cena: 1000 Kč/ks

Objednat

Dárkový poukaz na lázeňské služby v hodnotě 2000 Kč

Při objednání poukazu prosíme, uveďte i jméno obdarovaného a požadovanou platnost poukazu. Děkujeme.
Cena: 2000 Kč/ks

Objednat

Dárkový poukaz na lázeňské služby v hodnotě 3000 Kč

Při objednání poukazu prosíme, uveďte i jméno obdarovaného a požadovanou platnost poukazu. Děkujeme.
Cena: 3000 Kč/ks

Objednat

Bylinková koupel pro odpočinek

Někdy člověk nemusí podat žádný velký sportovní ani fyzický výkon a přesto se cítí unavený, vyčerpaný a bez nálady. Pro tyto případy jsme vyvinuli relaxační koupel, která působí příznivě na odstranění stresu, duševního napětí a uvolňuje svalstvo celého těla. Složení: máta, meduňka, řepík, tužebník, měsíček a chmel.

Cena 33,- Kč/ks (minální odběr koupelí 10 ks v různých druzích)

Objednat

Bylinková koupel pro uvolnění

Čím dál více lidí trpí artrózou či revmatismem. Bolesti kloubů dokáží pořádně potrápit. Pro zmírnění bolestí vřele doporučujeme osvědčenou pohybovou koupel. Složení: tymián, máta, šalvěj, bříza, andělika, čajovník.

Cena 33,- Kč/ks (minimální odběr koupelí 10 ks v různých druzích)

Objednat

Bylinková koupel správný stimul

Pro případy stavů vyčerpání, akutní nebo chronické únavy, či jen pro zlepšení nálady, vám nabízíme směs bylin stimulační koupele. Koupel působí příznivě na povzbuzení organismu. Složení: máta, řepík, tymián, tužebník, čajovník.

Cena 33,- Kč/ks (minimální odběr koupelí 10 ks v různých druzích)

Objednat

Lázeňské oplatky čokoládové, 150 g

Čokoládové lázeňské oplatky z Lázní Mšené od společnosti BOHEMIA jsou výráběny dle tradiční receptury z nejlepších surovin od vybraných domácích i zahraničních dodavatelů. Oplatky jsou baleny do bariérové hliníkové folie. Tím je zaručena ochrana před vzdušnou vhlkostí. Cena 45,- Kč/ks

Objednat

Lázeňské oplatky oříškové, 150 g

Oříškové lázeňské oplatky z Lázní Mšené od společnosti BOHEMIA jsou výráběny dle tradiční receptury z nejlepších surovin od vybraných domácích i zahraničních dodavatelů. Oplatky jsou baleny do bariérové hliníkové folie. Tím je zaručena ochrana před vzdušnou vhlkostí. V lázeňské kavárně si můžete také pochutnat na teplých oříškových lázeňských oplatkách. Cena 45,- Kč/ks

Objednat

Kokosový masážní olej, 250 ml

Masáž s příjemnou vůní kokosu uvolňuje svalové napětí a dodá tělu lehkost a pozitivní energii. Sladkým kokosem provoněné chvíle Vás přenesou do tropického ráje. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 200,- Kč/ks

Objednat

Růžový masážní olej s rakytníkem, 250 ml

Relaxační masážní olej, který obsahuje velké množství antioxidantů, čímž brání stárnutí pokožky a napomáhá její regeneraci. Růžová vůně umocňuje příjemný dojem z masáže. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 200,- Kč/ks

Objednat

Čokoládový masážní olej s rakytníkem, 250 ml

Antistresový masážní olej pro čokoládou provoněnou regenerační masáž pohybového aparátu. Obsahuje velké množství esterů nenasycených mastných kyselin a antioxidantů čímž napomáhá výživě a ochraně pokožky. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 200,- Kč/ks

Objednat

Skořicový masážní olej s rakytníkem, 250 ml

Masáž se skořicovým olejem spojená s vhodnou pohybovou aktivitou redukuje projevy celulitidy. Olej prohřívá pokožku a zvyšuje její pevnost a pružnost. Rakytníkový olej obsahuje velké množství antioxidantů, čímž zpomaluje stárnutí pokožky. Před použitím vyzkoušejte snášenlivost přípravku na zápěstí. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 200,- Kč/ks

Objednat

Jalovcový masážní olej s rakytníkem, 250 ml

Jalovcový masážní olej s přídavkem rakytníku vhodný na zmírnění pocitů únavy. Masáž zvyšuje prokrvení pokožky a přináší úlevu při potížích pohybového aparátu. Přidaný výtažek z rakytníku je biogenní stimulátor, který pokožku regeneruje. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 200,- Kč/ks

Objednat

Keramický hrnek s aktuálními fotografiemi lázní

Keramický hrneček s aktuálními fotografiemi z Lázní Mšené. Cena: 109,- Kč/ks

Objednat

Chladivý konopný balzám, 200 ml

Chladivý konopný balzám s jedlí, mentolem a kafrem pro rehabilitační masáže svalů, kloubů a páteře. Dopřejte svému pohybovému aparátu uvolňující wellness ošetření pomocí účinných přírodních látek. Hýčkejte se lázeňskou péčí v pohodlí domova. Nevhodné pro děti do 3 let. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 120,- Kč/ks

Objednat

Hřejivý arnikový balzám, 200 ml

Hřejivý arnikový balzám s kostivalem a kaštanem koňským pro rehabilitační masáže pohybového aparátu. Jeho hřejivý účinek je vhodný pro preventivní prohřátí svalů a je doprovázen dočasným zčervenáním pokožky. Nevhodné pro děti do 3 let. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 120,- Kč/ks

Objednat

Kosmetická vazelína s arnikou horskou, 350 ml

Vazelína zabraňuje vysoušení pokožky, zanecháváji vláčnou, jemnou a napnutou. Aplikuje se jako krém. Doporučujeme používat vazelínu jako ochranný krém při práci, ale též po následném umytí rukou. V zimě aplikujte před pobytem venku. Vazelína zabraňuje bolestivému ošlehání obličeje a popraskání rtů. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 120,- Kč/ks

Objednat

Chladivý arnikový balzám, 200 ml

Chladivý arnikový balzám s kostivalem a kaštanem koňským je určen k rehabilitačním masážím pohybového aparátu. Bylinné extrakty z kořene kostivalu, květu arniky horské, plodu jírovce maďalu, šalvěje a jehličí obsažené v balzámu představují jednu z nejúčinnějších kombinací v masážních přípravcích. Gel je určen k regeneračním masážím, které poskytují úlevu namoženým kloubům, svalům a páteři. Nevhodné pro děti do 3 let. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 120,- Kč/ks

Objednat

Brusinková koupelová sůl, 450g

Brusinková koupelová sůl s obsahem brusinkových jader změkčuje pokožku a napomáhá regeneraci fyzických i psychických sil. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 75,- Kč/ks

Objednat

Kokosová koupelová sůl, 450g

Koupelová sůl s příjemnou nasládlou vůní kokosu má výrazné exotické aroma navozující pozitivní reakce. Kokos je charakteristickým svým aroma pro dny sváteční, má zároveň také relaxační účinky. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 75,- Kč/ks

Objednat

Švestková koupelová sůl, 450g

Koupelová sůl s příjemnou švestkovou vůní, která provoní Vaši pokožku. Koupel dodává tělu příjemný pocit uvolnění a pohody. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 75,- Kč/ks

Objednat

Růžová koupelová sůl, obsah 450g

Růžová koupelová sůl vhodná pro každou příležitost a pro relaxaci celého těla s jednoduchým použitím, stačí pouze vsypat přiměřené množství koupelové soli do lázně a nechat rozpustit. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 75,- Kč/ks

Objednat

Čokoládová koupelová sůl, obsah 450g

Čokoládová koupelová sůl jistě nadchne všechny milovníky čokolády. Její vůně Vás doslova pohltí a v příjemné relaxační lázni budete jako ve snu. Požití: Vsypte přiměřené množství koupelové soli do lázně a nechte rozpustit. Výrobce a dodavatel Chemek laboratoře spol. s r.o. Cena: 75,- Kč/ks

Objednat

Lázeňský bylinný likér, objem 0,2l

Velký lázeňský bylinný likér s obsahem ovocného destilátu a medu. Výrobce Beskydská likérka, s. r.o. Cena: 95,- Kč/likér

Objednat

Mšenský bylinný likér – miniatura, objem 0,05l

Lázeňský bylinný likér s obsahem ovocného destilátu a medu. Výrobce Beskydská likérka, s.r.o. Cena: 35,- Kč/likér

Objednat

Ceník bylinných koupelí

Počet kusů Cena od 1.1.2016
10 - 20 ks (10 ks minimální odběr) 33,- Kč/ks
21 - 50 ks 31,- Kč/ks
Ceník pro velkoodběratele i můžete vyžádat na telefonním čísle: 416 865 108
  • Ke všem objednávkám účtujeme poštovné a balné v min. výši 150,- Kč vč. DPH, dále dle sazeb České pošty, s.p.
  • Uvedené ceny výrobků jsou včetně zákonné sazby DPH.