Domů - O NÁS - Archiv článků - Pár momentek ze zahájení lázeňské sezony dne 7.5.2022

V sobotu 7. května 2022 jsme zahájili novou lázeňskou sezonu.

Podívejte se s námi na pár momentek.

V sobotu 7. května zavítejte do Lázní Mšené

Lázeňský resort nedaleko Prahy, Lázně Mšené, v sobotu vstoupí do své 226. sezóny. A protože vloni kvůli epidemii zahájení hlavní sezony proběhlo bez slavnostního dne, na to letošní se obzvlášť těšíme.
Do lázní proto na sobotní odpoledne 7. května zveme všechny klienty a návštěvníky s dobrou náladou, na program plný hudby, tance, občerstvení, her a zábavy pro děti i celé rodiny. Akce se bude konat v lázeňském parku kolem Pavillonu Dvorana, kde již před 14. hodinou začne návštěvníky vítat hudba a občerstvení. Hrát k poslechu i tanci pan Martin Krulich, který nás také bude provázet celým dnem. Hlavní program zahájí oficiálním přivítáním manželé Dominika a František Ochovi, se kterými všichni přivítáme novou sezónu a určitě si skvěle užijeme den.
Můžete se těšit na vystoupení dětí MŠ a ZŠ Mšené-lázně, prezentace vybraných osobních vozů FORD, výstavu historických traktorů, překvapením budou nové motocykly JAWA. Těšit se můžete na řadu soutěží o ceny, dětský animační program, bublinovou show nebo tvoření z balonků. Každého jistě potěší nabídka lázeňských stánků s nápoji, s ochutnávkou skvělých vín a sýrů, a oblíbeným občerstvením nejen na grilu. Těšit se můžete také na sbor Dobrovolných hasičů Mšené-lázně s jejich pěnovou lázní, takže pro děti vezměte i něco na převlečení!

KOMPLETNÍ PROGRAM KE STAŽENÍ ZDE: LETÁK ZAHÁJENÍ 2022

Ilustrační fotografie z minulých ročníků zahájení lázeňské sezony.