Domů - O NÁS - Archiv článků - Pobyty s podporou 4.000 Kč až do 30.6.2021

Pobyty s podporou 4.000 Kč až do 30.6.2021

Pro velký úspěch a stále se množící poptávku po léčebných pobytech v Lázních Mšené s podporou 4.000 Kč formou slevového voucheru (vládní podpory) všem svým váženým a oblíbeným klientům sdělujeme, že LÁZNĚ MŠENÉ AŽ DO ODVOLÁNÍ PŘIJÍMAJÍ TYTO VOUCHERY NA OBDOBÍ AŽ DO 30.6.2021.

Čerpali jste pobyt s podporou v roce 2020? Nevadí, na lázeňský pobyt s podporou můžete přijet i opakovaně v roce 2021!

Pro všechny, kteří si nejsou jisti, že budou moct voucher nakonec uplatnit, a hlavně že za něj příslušné ministerstvo lázním uhradí předpokládanou částku 4.000 Kč, sdělujeme, že v případě, že by se z důvodu rozhodnutí na straně EU, vlády ČR, či jiného orgánu státní nebo evropské moci ukázala v budoucnu nemožnost čerpání těchto slevových voucherů na lázeňský léčebný pobyt během tohoto období, jsou Lázně Mšené rozhodnuty o tuto částku snížit cenu a dotovat tak takový objednaný "Léčebný pobyt s podporou" pro své klienty ze svých prostředků.

Tuto skvělou nabídku s naší garancí uplatnění slevy jsme zatím schopni vydat na období do 30.6.2021, a věříme v její vřelé přijetí. V našich Lázních Mšené jsme známí také velmi odpovědným přístupem k onemocnění Covid19 od samého začátku a pečlivým vyžadováním dodržování všech vládních i našich opatření. Vždyť již v první polovině března 2020 jsme přijímali svá první opatření a předběhli jsme tak vládu a většinu trhu... Jen tak se nám v lázních dařilo během roku 2020 epidemickou hrozbu zvládnout. Proto jsme připravili po otevření sezony dne 18.1.2021 celý soubor opatření a podmínek, abychom zajistili svým klientům a zaměstnancům co nejvyšší bezpečnostní standard při zachování tradičního lázeňského pohodlí.
Těšíme se na vás v Lázních Mšené!

Přehled podporovaných podbyů naleznete zde: POBYTY S PODPOROU