Domů - O NÁS - Archiv článků - Krásný den 1. května

Dobrý den, vážení přátelé, milí klienti, skvělí kolegové,
dnes je krásný den. Je 1. května 2021, což nejen krásně zní, ale je to den, kdy jsme chtěli oslavit zahájení nové hlavní lázeňské sezóny, která by letos byla dokonce již tou 225. v řadě!!!

Všichni dobře víme, proč dnes nic neslavíme. Osud tomu chtěl a my musíme respektovat opatření a přispět tak svým dílem opatrnosti a ohleduplnosti ke konci šílené pandemie, která postihla prakticky celý svět.
Vypadá to ale nadějně, že i přes veškerou snahu vrchnosti se nám v lázních podaří přežít i toto období, a že brzy snad již zahájíme provoz i pro samoplátce.
Protože si 225. výročí nesmírně vážíme, nechceme o oslavy přijít ani my, a ani nechceme nikoho ochudit o takový den. Po otevření provozu připravíme jiný termín pro důstojné připomenuti historie Lázní Mšené a otevřeme tak symbolicky hlavní sezónu v náhradním termínu.
K 1. květnu se ale váže také jiný význam, a tím je krásný LÁSKY ČAS...a proto nám dovolte za celý celý tým Lázní Mšené popřát každému milému člověku mnoho zdraví, lásky a domácí pohody.
Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás...
František a Dominika Ochovi